Chapo nikotiinipussi – Strong mint 4mg
Perinteikkäässä nuuskan ja nikotiinipussien luvatussa maassa, eli Ruotsissa valmistetut Chapo nikotiinipussit ovat saapuneet valikoimaamme. Chapo Strong mint nikotiinipussissa on makuna jäinen minttu. Chapo Strong mintissä on myös poraus kohdallaan. Tuhti 0,6g pussi ja erinomainen kosteustasapaino takaa, että tämä minttupussi on varmasti varsinkin vanhojen nuuskaajien suosiossa. Kokeile kaveriksi tasapainoittamaan jäisen mintun makua, tulinen Biitti – Chili bomb.
Ainesosaluettelo:
Xylitol (E967), happamuudensäätöaine (E500, sooda), kosteuden sitoja (E1520), nikotiini, vesi, luonnoliset makuöljyt.
Nikotiinipussien säilytys
Suosittelemme säilyttämään nikotiinipussit jääkaapissa tai muussa kylmässä ja pimeässä säilytystilassa, jos tarkoituksena on säilöä tuotetta yli muutaman päivän.
HUOM! Ethän missään tapauksessa tilaa toisilta sivustoilta yli 4mg/annospussi ylittävää nikotiininuuskaa, kyseessä on tällöin lääkeainerikos ja seuraukset ovat sen mukaiset. Nikotiinipussit.com sivuston kaikki nikotiinipussit on Suomen maahantuontilakien mukaisia ja alle 4mg nikotiinia per annospussi. Alle 4mg/annospussi nikotiinipitoisuudella olevia nikotiinipusseja voit tilata 3 kuukauden käyttöä vastaavan määrän, eli noin 108 purkkia riippuen valmistajasta.
sakke (varmistettu kirjoittaja) –
Paras poraus, eikä poraus häviä samalla tavalla kuin denssissä.