Denssi – Brain Freeze nikotiinipussi
Pää jäähän – Denssi Brain Freeze
HUOMIO!
Denssi Brain Freeze nikotiinipussit ovat todella rajusti jäädyttävän ja poraavan tuntuisia, eikä tuotetta suositella tottumattomille. Denssin raaka tuntuma voi yllättää kokeneenkin nikotiinipussien tai nuuskan käyttäjän. Tilaa Denssi omalla vastuulla.
Ainesosaluettelo
Selluloosa (E-460), Propyleeniglykoli (E-1520), Vesi, ”Brain Freeze” -makuaine, Nikotiini, Sooda (E-500), Sukraloosi, Magnesiumstearaatti (E-572)
Nikotiinipussien säilytys
sa67ma69 (varmistettu kirjoittaja) –
Wanhan rouvan lempipussi, ensin hieman pelotti pistää yläpeltiin tämä, mutta sitten maailma aukeni 😀 Aivan mahtava, nyt vaan haastetta löytää vastaavia erilaisia makuja sitten rinnalle. 5 tähtee lähtee tälle tuotteelle, vaikka hieman harmittaa kun saa pusseja pyyhkiä sormin ensin, jos vertaa esim ICEn pusseihin joiden koostumus ja pussi on napakka eikä kovin tarvi sormeilla pussia. Mutta Se tulee anteeksi annettua sillä on vallan mahtava pussi. <3
Sepi (varmistettu kirjoittaja) –
Siis aivan helqutin jytänGs, potkii enemmä ku normaali denssi (nuuska). Priimaa kamaa 10/5 poraus ja jytängs.
thesoivio (varmistettu kirjoittaja) –
Pakko sanoa, että nyt kun oli varastossa ja sain viimeinkin tilattua niin meni ihan suosikkien kärkeen tämä pussi. Poraus on tosi jäätävä ja raikas, juuri sitä mitä nikotiinipussilta haetaan. Suosittelen, 5/5!
Vesa Hannula (varmistettu kirjoittaja) –
järkyttävän jäätävä poraus. päivän aikana menee korkeintaan 2-3 pussia. paras pussi aikoihin. suosittelen kokeneille käyttäjille.
Riku Timonen (varmistettu kirjoittaja) –
5/5
Jumala (varmistettu kirjoittaja) –
6/5. Sopivasti poraa ja porauksen jälkeinen maku erittäin hyvä. Iso plussa kookkaista pusseista ja kpl määrästä kiekossa
jp81rajala (varmistettu kirjoittaja) –
poraa tosi jäätävästi 15-20 minuuttia, jonka jälkeen poraus alkaa lieventyyn. Maku on myös erittäin hyvä!!
valtteriahonen12 (varmistettu kirjoittaja) –
poraa kuin makitan porakone konsanaan. mukavan viileä porauksen jälkeenkin, pussit vain vähän turhan tuhteja
Severi Nousiainen (varmistettu kirjoittaja) –
Mahtava tuote, jyllää kyllä niin maan pirusti 😎👌 5/5
Juuso (varmistettu kirjoittaja) –
mahtava tuote, mutta liian usein loppu varastoista.